Galatasaray'a Hakan Balta'dan kötü haber Galatasaray'a Hakan Balta'dan kötü haber
Hint işçiler 'ücretlerini geciktiren' patronu öldürdü Hint işçiler 'ücretlerini geciktiren' patronu öldürdü
Irak'ta sel sularının altından toplu mezar çıktı Irak'ta sel sularının altından toplu mezar çıktı
sonuchaber.com » 19.09.2013 At Yarışı Tahminleri - İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Perşembe İzmir At Yarışları 19 Eylül)

19.09.2013 At Yarışı Tahminleri - İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Perşembe İzmir At Yarışları 19 Eylül)

Etiket: İzmir at yarışı tahminleri, at yarışı yorumları, altılı ganyan tahminleri, yarış tahminleri,
 
19.09.2013 At Yarışı Tahminleri - İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Perşembe İzmir At Yarışları 19 Eylül)


Perşembe İzmir At Yarışları 19 Eylül 201319 Eylül 2013 Perşembe İzmir At Yarışı tahminleri

1.Koşu: Günün ilk koşusunda kum pistteki son koşusunda üçüncü olan EDOŞKAYA(7) iyi form durumu ile favorimizdir. EYYAR(1) ve NAZLIGÜL(5) en yakın rakipleridir. KIRAÇ KIZ(2) sürpriz şansına sahiptir.

2.Koşu: Son koşusunda çim pistte dördüncü olan ZEYNEPKIZ(13) öncelikle değerlendirilmelidir. MİREYSAN(7) ihmal edilmemelidir. NAZLI PERİ(8) ve TÜYSÜZ GÜLÜ(12) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Altılı ganyanın ilk ayağında kum pistte start aldığı son koşusunda üçüncü olan FUNKY BOY(7) artan formuyla favorimizdir. YIKILA YIKILA(4) ve LITTLE CAT(8) en yakın rakipleridir. ABJAR ACADEMY(5) sürprizde değerlendirilebilir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşuları başarılı geçen ALİYE ÇEÇAN(1) iyi form durumu ile favorimizdir. SITARA(5) ve KOÇERO(7) en yakın rakipleridir. DİYARBAKIR ŞAHİNİ(6) sürpriz şansına sahiptir.

5.Koşu: Son koşusunda kum pistte ikinci olan HAMMURABİ(6-3) iyi form durumu ile kazanmaya yakındır. KAFKASLI(8) en ciddi rakibidir. KARA ÇOCUK(9) ve ZENDA(12) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşusundan ikinci olarak ayrılan HAVİN(3) gelişen formuyla kazanabilir. TURBOKAYA(1-12) ve EVRENOĞLU(8) en yakın rakipleridir. ORFEKAYA(2) sürpriz şansına sahiptir.

7.Koşu: Kum pistteki son koşusunu kazanan AZYAZ(10-13) eküri avantajı ile favorimizdir. PRINCE OF PERSIA(7) ve PRESIDENT ROCK(9) ihmal edilmemelidir. SANTA BARBARA(5) sürprizde değerlendirilebilir.

8.Koşu: Günün son koşusunda kum pistteki son koşusunda üçüncü olan GEÇİT VERMEZ(4) artan formuyla favorimizdir. ATMOSFER(1), SİHİRİN KIZI(13) ve KARABASAN(7) sırasıyla değerlendirilebilecek safkanlardır.


KATEGORİ HABERLERİ


Altın Fiyatları

KADIN & MODA

YENİ HABERLER

FOTO GALERİ

Geciktirici Sprey
* İdeal Penis Boyu Kaç cm. Olmalıdır?
* Penisim Sertleşmiyor? Çözümü Varmı?
* Erken boşalıyorum Diyorsanız Geciktirici spreyler?

ÇOK OKUNANLAR

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

OYUN OYNA

subway surfers oyna