19.09.2013 At Yarışı Tahminleri - İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Perşembe İzmir At Yarışları 19 Eylül)

19 Eylül 2013 Perşembe İzmir At Yarışı tahminleri

1.Koşu: Günün ilk koşusunda kum pistteki son koşusunda üçüncü olan EDOŞKAYA(7) iyi form durumu ile favorimizdir. EYYAR(1) ve NAZLIGÜL(5) en yakın rakipleridir. KIRAÇ KIZ(2) sürpriz şansına sahiptir.

2.Koşu: Son koşusunda çim pistte dördüncü olan ZEYNEPKIZ(13) öncelikle değerlendirilmelidir. MİREYSAN(7) ihmal edilmemelidir. NAZLI PERİ(8) ve TÜYSÜZ GÜLÜ(12) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Altılı ganyanın ilk ayağında kum pistte start aldığı son koşusunda üçüncü olan FUNKY BOY(7) artan formuyla favorimizdir. YIKILA YIKILA(4) ve LITTLE CAT(8) en yakın rakipleridir. ABJAR ACADEMY(5) sürprizde değerlendirilebilir.

4.Koşu: Kum pistteki son koşuları başarılı geçen ALİYE ÇEÇAN(1) iyi form durumu ile favorimizdir. SITARA(5) ve KOÇERO(7) en yakın rakipleridir. DİYARBAKIR ŞAHİNİ(6) sürpriz şansına sahiptir.

5.Koşu: Son koşusunda kum pistte ikinci olan HAMMURABİ(6-3) iyi form durumu ile kazanmaya yakındır. KAFKASLI(8) en ciddi rakibidir. KARA ÇOCUK(9) ve ZENDA(12) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşusundan ikinci olarak ayrılan HAVİN(3) gelişen formuyla kazanabilir. TURBOKAYA(1-12) ve EVRENOĞLU(8) en yakın rakipleridir. ORFEKAYA(2) sürpriz şansına sahiptir.

7.Koşu: Kum pistteki son koşusunu kazanan AZYAZ(10-13) eküri avantajı ile favorimizdir. PRINCE OF PERSIA(7) ve PRESIDENT ROCK(9) ihmal edilmemelidir. SANTA BARBARA(5) sürprizde değerlendirilebilir.

8.Koşu: Günün son koşusunda kum pistteki son koşusunda üçüncü olan GEÇİT VERMEZ(4) artan formuyla favorimizdir. ATMOSFER(1), SİHİRİN KIZI(13) ve KARABASAN(7) sırasıyla değerlendirilebilecek safkanlardır.
tümü için tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ