07 Şubat 2013 ŞANLIURFA / İZMİR At Yarışı Yorumları Tahminleri

ŞANLIURFA At Yarışları Yorumu Tahmini:

1.Ayak: Düzenli idmanlarını sürdüren EŞKBARAĞA ilk şanslı isimdir. Sağlıklı pist görünümü devam eden KUBATOĞLU ve PATLICAN rakipleri olacaklardır. Ekürili HASTAYIM ile AKÇABEY de ihmal edilmeyecek isimlerdir.

2.Ayak: Sürekli artan formuyla BABA TAYLAN ilk şanslı isimdir. AKYOSKA ve ekürili HELL BOY rakibi olacaktır. ARSEBÜK ile UĞUR ABJAR hata affetmeyecek isimlerdir.

3.Ayak: İyi hazırlanan TUMBULHİLALKIZI, ŞİMŞEK GÜNEŞİ, NEVİNKIZI. DİDON, GAMZECAN ve GÖKÇESULTAN sırasıyla şanslı isimlerdir.

4.Ayak: Son yarışı olumlu olan ZATIŞAHANE günün bankosudur.

5.Ayak: Formda ekürisiyle CAMUZAĞA ve ALİYE ÇEÇAN arasındaki mücadeleye EYYUP BABA da katılabilir.

6.Ayak: İdmanlarında hayli formda görünen VEZİRKÖPRÜ ilk şanslı isimdir. Son yarışını kazanan GÜZELCAN rakibi olacaktır. Sevdiği mesafede start alacak olan AYŞENİL ile ZENDA da ihmal edilmemesi gereken isimler olup, EBU EMİR sürpriz.

Altılı ganyan tahmini
1.ayak:1-8-9-2-5
2.ayak:6-1-2-5-4
3.ayak:9-8-7-1-2-3
4.ayak:7
5.ayak:3-8-1
6.ayak:3-1-13-6-7

İZMİR At Yarışları Yorumu Tahmini:

1.Ayak: Kazandığı yarıştaki formunu koruyan GOZZAN ilk şanslı isimdir. Her geçen gün daha iyi duruma gelen UÇAN MARTI ve ekürili MUHTARKAZIM rakipleri olacaklardır. ÖZÇETİN ile HABERBATUROĞLU sürpriz.

2.Ayak: Kazandığı koşu sonrası formunu koruyan ÇELİMLİ günün bankosudur.

3.Ayak: Bu yarışa çok iyi hazırlanan MY HAND TO SOON ilk şanslı isimdir. Son yarışını kazanan SKY BOLT ve YİĞİTBABA rakipleri olup, sürekli artan formuyla GÖZÜYILMAZ sürpriz.

4.Ayak: Form durumu çok iyi olan IŞIK HÜZMESİ ve LADY TIFFANY eşit şanslı isimlerdir. İlk yarışımı kazanan TULPAR sürpriz.

5.Ayak: Formda SONALP, ANKA, TANAÇAN, YÜCELAY ve KASTAL sırsıyla şanslı isimlerdir.

6.Ayak: Etkili formunu düzenli idmanlarıyla koruyan YİĞİT OĞLUM ilk şanslı isimdir. Form durumu göz dolduran LAST DRAGON ve STRIKER rakipleri olacaklardır. Her geçen gün daha iyi duruma gelen MASSAI MAKA, KARALİNDA ve CATREX diğer şanslılardır.

Altılı ganyan tahmini
1.ayak:1-2-11-3-8
2.ayak:2
3.ayak:6-1-3-2
4.ayak:2-4-3
5.ayak:7-2-9-10-4
6.ayak:3-4-7-11-10-1 tümü için tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ